Birž 24

Seniūnijų futbolo turnyras

Sukūrė PAFF administracija

Panevėžyje vyko seniūnijų futbolo turnyras, kuriame varžėsi trys ekipos dėl galimybės rudėnį dalyvauti Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse. Panevėžio turnyre dalyvavo Panevėžio seniūnijų SK „Atomas“, SK „STOP“ ir „Ramygala“. Buvo žaidžiama 7x7,  du kėliniai po dvidešimt minučių.

„Atomas“ – „Ramygala“ 6:2

„STOP“ – „Ramygala“ 6:3

„Atomas“ – „STOP“ 5:3

Abejas varžybas laimėję „Atomo“ futbolininkai iškovojo pirmą vietą ir teisę atstovauti Panevėžiui, Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse.

Birž 16

Birželio 15d vyko „Susitikime penktadienį“ 3x3 futbolo turnyras

Panevėžyje Birželio 15d. „Susitikime penktadienį“ metu vyko 3x3 futbolo turnyras. Turnyre dalyvavo dešimt komandų, kurios buvo suskirstytos į A ir B pogrupius, kuriuose sužaidė po vieną tarpusavio susitikimą, po kurio keturios stipriausios grupės komandos tęsė kovas dėl stipriausiųjų vardo. A grupėje varžėsi: „Primavita“, „Šiandien plotas“,  „Golas“, PSSK „Atomas“, SK „Vėjas“, B pogrupyje susitiko: „Italy“, „Statybos lažybos“, „Kikas“, „Senoji gvardija“, „Veteranai“.

Pirmoje ketvirtfinalio kovoje susitiko „Šiandien plotas“ ir „Statybos lažybos“, po atkaklios kovos ir baudinių serijos į pusfinalį žengė „Šiandien plotas“ 1:1(3:2)

Antroje poroje susitiko „Kikas“ prieš „Vėją“.Didesnio pasipriešinimo nesulaukę „Kiko“ futbolininkai nugalėjo rezultatu 3:0 ir žengė į kitą etapą.

Trečioje poroje susitiko „Atomas“ prieš „Veteranus“. Šioje poroje taip pat vyko atkakli kova, o komandos nugalėtoją išsiaiškino tik po baudinių serijos, kurioje sėkmė nusišypsojo „Veteranams“, kurie  nugalėjo 5:4 ir žengė į kitą etapą.
Ketvirtoje poroje susitiko „Italy“ prieš „Primavita“. Šioje poroje pranašesni buvo „Primavitos“ futbolininkai, kurie laimėjo rezultatu 3:0.

Pirmame pusfinalyje susitiko „Šiandien plotas“ prieš „Veteranus“. Pranašesni kovoje buvo „Veteranai“ , kurie ir pateko į finalą. Antroje poroje susitiko „Kikas“ prieš „Italy“,pranašesni rungtynėse buvo „Kikas“ir kurių jau finale laukė „Veteranai“.

Finalo dvikovoje didesnį patirties bagažą turėję „Kikas“ sugebėjo palaužti „Veteranus“ ir tapo šio turnyro čempionais.

Birž 03

Olimpinės dienos metu vyko 3x3 futbolo turnyras

Panevėžyje birželio 2 dieną olimpinės dienos metu PAFF kartu su Aukštaitijos sporto grupe ir Panevėžio futbolo akademija vykdė futbolo 3x3 turnyrą, kuriame dalyvavo šešios komandos: „PAFF merginos“, „Greiti ir įsiutę“, „Tau bėda“, PSSK „Atomas“, „Pieno žvaigždės“, „Lažybos statybos“.

Komandos sužaidė po vieną tarpusavio susitikimą vienoje grupėje, po kurio ir paaiškėjo turnyro čempionai ir prizininkai. Pirmąją vietą iškovojo be pralaimėjimų žygiavę „Greiti ir įsiutę“ antrieji liko „Pieno žvaigždės“, trečiąją vietą užėmė PSSK „Atomas“,ketvirtieji liko „Tau bėda“, penktąją vietą užemė „PAFF merginos“ o paskutinę-šeštąją vietą užėmė „Lažybos statybos“.
Po turnyro komandos buvo apdovanotos rėmėjų prizais ir taurėmis.

Bal 23

Biržuose vyko futbolo turnyras "Biržų taurė 2018"

Varžybose dalyvavo 8 komandos iš Panevėžio, Rokiškio, Šiaulių ir Biržų. Per visą dieną vykusį turnyrą buvo sužaista 18 rungtynių. Varžybų tempas buvo didelis, nes aikštėje žaidžiančioms komandoms santykius reikėjo išsiaiškinti per 20 minučių.

Po grupės varžybų į pusfinalius pateko po 2 geriausias pogrupių komandas. Biržiečių komanda FK „Biržai" į pusfinalius neprasibrovė ir turnyre užėmė 7 vietą. Biržiečiai galėjo pasirodyti geriau, jei ne traumos, kurios neleido rungtyniauti dviem pajėgiems žaidėjams.

Turnyro finale susigrūmė dvi panevėžiečių komandos: FK „Laikas-Orfa" ir komanda biržietišku pavadinimu FK „Širvėna". Toks pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai. Pastarojoje komandoje rungtyniavo keletas panevėžiečių, kurie šiemet gins Biržų futbolo klubo „Širvėna" garbę Lietuvos futbolo II lygos čempionate.

Finalinėje kovoje rezultatu 1:0 pergalę šventė FK „Laikas-Orfa" ir tapo Biržų taurės laimėtoju. Visos komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir specialiai turnyrui sukurtomis statulėlėmis. Komandos nugalėtojos žaidėjams taip pat buvo įteikti marškinėliai su užrašu „Biržų čempionai".

Turnyro dalyviai liko patenkinti organizavimu, taip pat dirbtinės žolės aikšte. Turnyras biržiečiams buvo generalinė repeticija prieš ateinantį savaitgalį prasidedantį Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos futbolo čempionatą.