Birželio 15d vyko „Susitikime penktadienį“ 3x3 futbolo turnyras

2018 birželio 16

Panevėžyje Birželio 15d. „Susitikime penktadienį“ metu vyko 3x3 futbolo turnyras. Turnyre dalyvavo dešimt komandų, kurios buvo suskirstytos į A ir B pogrupius, kuriuose sužaidė po vieną tarpusavio susitikimą, po kurio keturios stipriausios grupės komandos tęsė kovas dėl stipriausiųjų vardo. A grupėje varžėsi: „Primavita“, „Šiandien plotas“,  „Golas“, PSSK „Atomas“, SK „Vėjas“, B pogrupyje susitiko: „Italy“, „Statybos lažybos“, „Kikas“, „Senoji gvardija“, „Veteranai“.

Pirmoje ketvirtfinalio kovoje susitiko „Šiandien plotas“ ir „Statybos lažybos“, po atkaklios kovos ir baudinių serijos į pusfinalį žengė „Šiandien plotas“ 1:1(3:2)

Antroje poroje susitiko „Kikas“ prieš „Vėją“.Didesnio pasipriešinimo nesulaukę „Kiko“ futbolininkai nugalėjo rezultatu 3:0 ir žengė į kitą etapą.

Trečioje poroje susitiko „Atomas“ prieš „Veteranus“. Šioje poroje taip pat vyko atkakli kova, o komandos nugalėtoją išsiaiškino tik po baudinių serijos, kurioje sėkmė nusišypsojo „Veteranams“, kurie  nugalėjo 5:4 ir žengė į kitą etapą.
Ketvirtoje poroje susitiko „Italy“ prieš „Primavita“. Šioje poroje pranašesni buvo „Primavitos“ futbolininkai, kurie laimėjo rezultatu 3:0.

Pirmame pusfinalyje susitiko „Šiandien plotas“ prieš „Veteranus“. Pranašesni kovoje buvo „Veteranai“ , kurie ir pateko į finalą. Antroje poroje susitiko „Kikas“ prieš „Italy“,pranašesni rungtynėse buvo „Kikas“ir kurių jau finale laukė „Veteranai“.

Finalo dvikovoje didesnį patirties bagažą turėję „Kikas“ sugebėjo palaužti „Veteranus“ ir tapo šio turnyro čempionais.

Palikite komentarą

0
taisyklėmis ir sąlygomis.

Komentarai(ų)