Biržuose vyko futbolo turnyras "Biržų taurė 2018"

2018 balandžio 23

Varžybose dalyvavo 8 komandos iš Panevėžio, Rokiškio, Šiaulių ir Biržų. Per visą dieną vykusį turnyrą buvo sužaista 18 rungtynių. Varžybų tempas buvo didelis, nes aikštėje žaidžiančioms komandoms santykius reikėjo išsiaiškinti per 20 minučių.

Po grupės varžybų į pusfinalius pateko po 2 geriausias pogrupių komandas. Biržiečių komanda FK „Biržai" į pusfinalius neprasibrovė ir turnyre užėmė 7 vietą. Biržiečiai galėjo pasirodyti geriau, jei ne traumos, kurios neleido rungtyniauti dviem pajėgiems žaidėjams.

Turnyro finale susigrūmė dvi panevėžiečių komandos: FK „Laikas-Orfa" ir komanda biržietišku pavadinimu FK „Širvėna". Toks pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai. Pastarojoje komandoje rungtyniavo keletas panevėžiečių, kurie šiemet gins Biržų futbolo klubo „Širvėna" garbę Lietuvos futbolo II lygos čempionate.

Finalinėje kovoje rezultatu 1:0 pergalę šventė FK „Laikas-Orfa" ir tapo Biržų taurės laimėtoju. Visos komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir specialiai turnyrui sukurtomis statulėlėmis. Komandos nugalėtojos žaidėjams taip pat buvo įteikti marškinėliai su užrašu „Biržų čempionai".

Turnyro dalyviai liko patenkinti organizavimu, taip pat dirbtinės žolės aikšte. Turnyras biržiečiams buvo generalinė repeticija prieš ateinantį savaitgalį prasidedantį Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos futbolo čempionatą.