Close

Dvi svarbios pergalės

Panevėžio FK “Ekrano senjorai” Lietuvos futbolo veteranų čempionate pasiekė labai svarbias pergales, kovoje dėl ketvirtos vietos aukštaitijos zonoje, kuri duoda teisę toliau kovoti dėl Lietuvos futbolo veteranų čempionų vardų.

Pirma pergalė buvo pasiekta namuose prieš Širvintų “Šilo” komandą rezultatu 5-2 (E. Venskus, T. Abramavičius, V. Balčiūnas, A. Malinauskas, D. Dzimidas).

Kitas svarbias rungtynes panevėžiečiai žaidė Kėdainiuose su “Nevėžio” veteranais. Tai buvo kova dėl ketvirtosios vietos Aukštaitijos zonoje. Pasibaigus kovoms zonose, po keturias komandas iš Aukštaitijos ir Žemaitijos pogrupių toliau prates kovas dėl čempionų vardų.

Pirmas rungtynių kėlinys vyko labai atsargiai, komandos daug nerizikavo ir baigėsi rezultatu 0-0. Antrajame kėlinyje, suklydus kėdainiečių gynėjams, kamuolį perėmė V.Savickas ir tiksliu perdavimu vienas prieš vieną išvedė V.Bikiną, kuris labai techniškai apgavo varžovų vartininką ir pelnė svarbų įvartį. Žaidimas tapo atviresnis, šeimininkai puolė lyginti rezultatąir atidengė savo gynybines pozicijas. Atidžiai žaisdami, panevėžiečiai vėl surezgė kelias kontratakas ir greitai nubaudė savo varžovus pasiektais trimis įvarčiais.

Pasižymėjo V. Savickas, Š. Kuncė ir V. Baltušnikas. Rezultatas tapo 4-0. Kėdainiuose žaidė D. Jakūbaitis, V. Stankūnas, D. Butkus, E. Matulevičius, K. Kavaliauskas, R. Žiaugra, A. Monstavičius, T. Abramavičius, V. Bikinas, V. Savickas, E. Venskus, Š. Kuncė, D. Dzimidas ir V. Baltušnikas.

8. Širvintų “Šilas”          11 10-47 1

Paskutines savo rungtynes šioje grupėje panevėžiečiai žais rugsėjo mėn. viduryje savo aikštėje su Vilniaus “Teros” veteranais. O rugsėjo mėn. 7-8 d. Panevėžyje organizuojamas tarptautinis veteranų futbolo turnyras (8-8). Varžybos vyks PFA dirbtinės dangos stadione, varžybų pradžia penktadienį nuo 15val., šeštadienį nuo 11val.30min iki 15val. Dalyvaus Mytiščių (Rusija), Žodino (Baltarusija), Ukmergės “Vienybė”, Kėdainių “Nevėžis” ir FK “Ekrano senjorai” dvi veteranų komandos. Kviečiame visus pasižiūrėti veteraniško futbolo.