Close

Futbolo naujienos iš Utenos

Utenoje įvyko futbolo sezono uždarymo šventė. Buvo aptartas praėjęs futbolo sezonas, numatyti planai sekančiam sezonui. Šventėje buvo apdovanoti pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai, išrinktas geriausias sezono žaidėjas, treneris. Kupiškio FC Narjanta, Utenos apskrities pirmenybėse (LFF III lyga) užėmė III vietą ir iškovojo bronzos medalius. Juos įteikė LFF generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas ir Utenos apskrities futbolo asociacijos prezidentas Dainius Širvys. 2016 metų Utenos apskrities futbolo pirmenybių geriausiu žaidėju buvo pripažintas Kupiškio FC Narjanta kapitonas Nerijus Starkus.

Nuotraukoje: LFF generalinis sekretorius N.Dunauskas, N.Starkus ir UAFA prezidentas D. Širvys.

Futbolo veteranai pradėjo sezoną.

Gruodžio 3d. prasidėjo Utenos apskrities veteranų futbolo pirmenybės. Jose dalyvauja ir Kupiškio FC Narjanta veteranų komanda „Narjantos seniukai“. Be kupiškėnų pirmenybėse žaidžia Utenos, Panevėžio, Anykščių, Visagino, Ukmergės, Zarasų ir Molėtų komandos. Pirmasis turas įvyko Molėtuose, čia kupiškėnams nepasisekė: Panevėžiui pralaimėjome 1-4, Ukmergei 0-2 ir su Zarasais sužaidėme lygiosiomis 0-0. Sekantis turas sausio 7 d. įvyks Kupiškyje.