Close

LFF II lygos Vakarų zonos čempionai Biržų “Širvėnos” futbolininkai

Baigėsi LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės. Biržų “Širvėnos” futbolo komanda pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo aukso medalius paskutinėse varžybose nugalėję 3: 1 N.Akmenės futbolininkus.

Du kartus 2001m ir 2013m komanda atitinkamai buvo antra ir trečia. Visą sezoną futbolininkai demonstravo gražų atakuojantį futbolą. Tik vieną kartą biržiečius nugalėjo Gargždų futbolininkai, kurie lamėjo sidabro medalius.

Agnius Sadauskas tapo rezultatyviausias lygos žaidėjas – 21 įvartis. Komandoje žaidė nemažai futbolininkų iš Panevėžio. Jau minėtas Agnius Sadauskas, komandos žaidžiantis treneris M.Pomeckis, T. Gutauskas, M. Gasiūnas, M. Jakštas, D. Ežerskis nuo antro rato brandžiu žaidimu prisidėjo M. Butėnas, A. Šteinas.

Visa komanda linki Mantui Gasiūnui kuo greičiau pasveikti po gautos sunkios traumos.