Close

„Naktiniame” turnyre – atkaklios kovos

Rugpjūčio 27-28 dienomis Panevėžio futbolo akademijos sintetiniame futbolo stadione vyko „Naktinis“ futbolo turnyras „Humell“ taurei laimėti. Antrus metus iš eilės organizuotas turnyras taip buvo pavadintas dėl to, kad ekipos kovas pradėjo neįprastai vėlai – nuo 22 valandos ir rungtyniavo iki ankstaus ryto. Šiais metais „Naktiniame“ turnyre savo jėgas išbandė14 komandų iš Panevėžio miesto ir rajono. Ekipos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose sužaidė vieno rato sistema. Dvi geriausios grupių komandos pateko į turnyro pusfinalį, likusios ekipos kovojo dėl 5-14 vietų.

Pirmajame turnyro pusfinalyje praėjusių metų turnyro nugalėtoja „Rėklių“ komanda po atkaklios kovos 1:0 nugalėjo ekipą „Gal į sodą“. Tokiu pačiu rezultatu pasibaigė ir antrasis pusfinalis, kuriame „Lažybos-statybos“ futbolininkai įveikė „Drąsutį“. Didžiajame finale ištvermingiausi žiūrovai per pagrindinį rungtynių laiką įvarčių nepamatė. Baudinių loterijoje sėkmė lydėjo „Statybos-lažybos“ komandos žaidėjus, kurie ir tapo turnyro nugalėtojais. Sidabro medalius laimėjo „Rėklių“ futbolininkai, trečiąją vietą iškovojo „Gal į sodą“ komanda.

Geriausiais komandų prizininkių žaidėjais buvo išrinkti: Edvinas Užinskas („Lažybos-statybos“), Matas Valickas („Rėkliai“) ir Linas Mažeika („Gal į sodą“). Geriausiu turnyro žaidėju tapo Adomas Grinevičius („Rėkliai“), o geriausiu vartininku – Aurimas Sadula („Lažybos-statybos).

Tuo pačiu metu Panevėžyje vyko ir pasaulio dvigubo ultratrialono čempionatas. „Naktinis“ futbolas ir ultratriatlonas buvo išties įspūdingas ir neeilinis reginys panevėžiečiams bei miesto svečiams.

Turnyrą organizavo Panevėžio apskrities futbolo federacija, Panevėžio futbolo akademija ir Panevėžio triatlono klubas. Apdovanojimų ceremonijoje buvo pasveikintos visos turnyre dalyvavusios komandos. Komandoms prizininkėms „Hummel“ dovanojo atminimo taures ir medalius bei asmeninius prizus geriausiems turnyro žaidėjams.

Statybos – lažybos                                                                                     Rėkliai