2018 Gegužė 12

Gegužės 12-ą savo gimtadienį šventė vienas žinomiausių Lietuvos futbolo specialistų panevėžietis Virginijus Liubšys. 60-ies metų jubiliejaus proga pasveikinti žinomą trenerį į Panevėžį atvyko jo buvę auklėtiniai, komandos draugai, bedražygiai,  Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius. Didelę žaidėjo karjeros dalį V. Liubšys praleido Panevėžio „Ekrano“ komandoje, su ja 1985 metais tapo Lietuvos čempionu.

Baigęs karjerą, buvęs vartininkas tapo „Ekrano“ treneriu ir su komanda 1993 ir 2005 metais tapo Lietuvos čempionu. V. Liubšiui treneriu teko dirbti Šiauliuose, Vilniuje, Marijampolėje, Rygoje, o taip pat treniruoti Lietuvos jaunimo rinktinę. Grižęs iš Latvijos, kur treniravo Rygos „Daugavos‘ klubą, 2015 metais V. Liubšys prisidėjo prie futbolo klubo „Panevėžys“ sukūrimo, buvo vienas iš klubo steigėjų ir  jame  vyriausiuoju  treneriu dirbo daugiau nei tris sezonus.

Šiuo metu žinomas futbolo specialistai dirba Futbolo akademijoje bei R. Sargūno sporto gimnazijoje ir sėkmingai ruošia jaunąją futbolininkų kartą. Panevėžio apskrities dutbolo federacijos prezidentas ir Futbolo akademijos direktorius Darius Butkus,  prieš daugiau nei du dešimtmečius žaidęs V. Liubšio treniruojamoje „Ekrano“ komandoje ir tapęs šalies čempionu, puikiai prisimena tuos laikus. „Virginijų Liubšį drąsiai galime vadinti Panevėžio futbolo legenda. Šis treneris jau tada išsiskyrė tuo, kad pasitikėdavo itin jaunais žaidėjais. Kada „Ekranas“ 1993 metais tapo Lietuvos čempionu, mūsų komandos pagrindą sudarę dvidešimtmečiai futbolininkai. Sunku rasti mūsų šalyje tokių trenerių, kurie būtų išugdę ir paruošę  tokį gausų žaidėjų būrį Lietuvos nacionalinei rinktinei“ – prisiminimais su „Sekunde“ dalinosi D. Butkus.

Šiandien nuo pat ryto Futbolo akademijos stadione vyko Virginijaus Liubšio taurės turnyras, kuriame varžėsi 16 komandų iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. Pasibaigus jaunųjų futbolininkų turnyrui vyko trenerio pagerbimo šventė. „Jūs labai daug nuveikėte ne tik Panevėžio, bet ir visos šalies futbolo labui. Kiekvienas miestas didžiuotųsi, turėdamas tokį puikų trenerį. Linkiu ir toliau taip sėkmingai dirbti futbolo labui ir ruošti jaunąją kartą“, – tokiais žodžias į trenerį kreipęsis LFF prezidentas T. Danilevičius už nuopelnus šalies futbolui V. Liubšiui įteikė trečiojo laipsnio ordiną. Panevėžio apskrities futbolo federacijos prezidentas D. Butkus pasiūlė T. Danilevičiui smūgiuoti 11 metrų baudinį į V. Liubšio ginamus vartus. Nors LFF prezidentas vilkėjo šventinį kostiumą ir avėjo tikrai ne sportinius batelius,  jis priėmė iššūkį. V. Liubšys atspėjo, į kurį kampą smūgiuos LFF prezidentas, tačiau T. Danilevičiaus spirto kamuolio neatrėmė.

Po gražių sveikinimo kalbų ir palinkėjimų, šventė nesibaigė. Futbolo akademijos stadione vyko draugiškos rungtynės, kuriose buvę V. Liubšio auklėtiniai žaidė prieš Panevėžio futbolo veteranus. Panevėžio veteranų komandos vartus gynė pats jubiliatas.


2018 Gegužė 04

Praėjusį savaitgali (04-28) įvyko ketvirtasis etapas futbolo turnyre „ASG-HUMMEL“ taurei laimėti. Į šį turnyrą atvyko 13 komandų. Šį futbolo turnyrą Panevėžio apskrities futbolo federacija ir visi futbolo megėjai paskyrė Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamam berniukui iš Panevėžio ir turnyro metu rinko lėšas išpildyti jo svajonei. A divizione antrame etape varžėsi 8 komandos, B divizione 4 komandos.

Turnyras prasidėjo 13:00val. Dėl pirmosios vietos kovojo 4 komandos „Ąžuolas“, FK „Laikas-Orfa“, FC Kupiškis, SC“Baltic Flora Expres“ . Pirmame pusfinalyje susitiko SC“Baltic Flora Expres“ – Ąžuolas, kur šventė pergale SC“Baltic Flora Expres“. Kitame pusfinalyje susitiko FC Kupiškis – FK „Laikas-Orfa“, komandom neužteko laiko įrodyti, kurie stipresni ir sušvilpus teisėjui varžybų pabaiga rezultatas buvo lygus. Tad viską lėmė baudiniai, kur FC Kupiškio vartininkas Lukas Drasutis įrodė,kad šį susitikimą jis yra stipresnis.FC Kupiškis šventė pergale. Dėl trečiosios vietos susitiko „Ąžuolas“ – FK „Laikas-Orfa“. Pergale šventė „Ąžuolas“. Finale susitiko SC“Baltic Flora Expres“ – FC Kupiškis, kur taip pat neužteko viso varžybų laiko išsiaiškinti, kuri komanda verta čempionų vardo. Pasibaigus pagrindiniam rungtyniui laikui rezultatas buvo 1:1.  Savo sunkiu darbu Lukas Drasutis dar kartą įrodė, kad šiame etape jis yra geriausias vartininkas ir kad šį etapą čempionais verti tapti FC Kupiškis. FC Kupiškis, buvo apdovanoti trečiojo etapo taure,Lays traškučiais. Geriausias A diviziono „Lays“ vartininkas Lukas Drasutis iš komandos FK „Laikas-Orfa“ buvo apdovanotas „Lays“ taure ir Lays traškučiais.

A diviziono rezultatyviausi žaidėjų sąrašas po ketvirto etapo: 
1. Tomas Nemanis (SC „Baltic Folra Expres“) 14 įvarčių. 
2. Edvinas Užinskas („Ąžuolas) 13 įvarčių.
3. Simonas Gailiūnas (FK „Laikas-Orfa“) 12 įvarčių.
4. Tomas Malinauskas (FK „Laikas-Orfa“) 12 įvarčių.

A diviziono taškų lentelė po ketvirtojo etapo:
1. „Ąžuolas“ 26 tšk.
2. „Baltic Flora“ 26 tšk
3. FK „Laikas-Orfa“ 23 tšk
4. FC „Kupiškis“ 21 tšk
5. PSSK „Atomas“ 20 tšk
6. FK „Biržai“ 18 tšk
7. FK „ 2000“ 10 tšk.

28d. 15:00val. Startavo B diviziono varžybos.

B divizione varžėsi 5 komandos. FK Focus, Šaltinis, Service Line, Dream Team ir Naujamesčio Vėtra.
Pirmi be pralaimėjimu liko Service line komanda.

B diviziono rezultatyviausi žaidėjų sąrašas po ketvirto etapo:
1. Donatas Tarulis „Uliūnai“ 21 įvartis.
2. Ernestas Bubulis „Uliūnai“ 18 įvarčių.
B diviziono taškų lentelė po antrojo etapo:
1. „Uliunai“ 10tšk
2. „Service line“ 9tšk
3. Šaltinis 5tšk.
4. „FK FANAS“ 4 tšk
5. FK „Rokiškis“ 3 tšk

Aukštaitijos sporto grupė ir Panevėžio apskrities futbolo federacija dėkoja futbolo komandoms už tai, kad prisidėjo prie Dominyko svajonės išpildymo. AČIŪ mūsų partneriams, kad prisidėjote prie Dominyko svajonės. Lays LietuvaRimanto Kaukėno paramos grupėCosmos Kavos ir kokteilių baras,Panevėžio miesto savivaldybėPanevėžio apskrities futbolo federacija,Royal Grožio Ir Terapijos KabinetasUAB "Rezus.lt"UAB „Sporto kalvė“,A.V. Čimolonskų ūkisAutoservisas "Service line"TIK PIZZAShotasCo Co DekoGNUBasket

 
2018 Gegužė 04

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Paramos futbolui fondas skelbia 17-ąjį paraiškų teikimo etapą.

Paraiškų teikimas vyks nuo 2018 gegužės 5  iki gegužės 20 dienos. Šiame etape gali dalyvauti ir tos organizacijos, kurių prašymai per ankstesnius etapus nebuvo patenkinti arba buvo patenkinti iki 2017 metų.

Pagal Fondo tvarką, paraiškas gali teikti vaikų futbolo klubai, bendrojo ugdymo įstaigos, nevyriausybinės sporto organizacijos, viešosios įstaigos, asociacijos ir visuomeniniai judėjimai, kurių įstatuose numatyta veikla yra susijusi su futbolu ir glaudžiai bendradarbiaujančios su savo apskrities futbolo federacijomis, dalyvaujančios įvairiuose LFF projektuose. Organizacijos turinčios paramos gavėjo statusą.

Paraiškos bus vertinamos pagal kokybę, paramos poveikio ilgalaikiškumą, paramos vadybą ir biudžetą. Prioritetai bus teikiami pareiškėjams, kurie turi bendradarbiavimo sutartis, kvalifikuotų specialistų ir darbo patirties numatomoje finansuoti veikloje, paramos tęstinumą užtikrinantį papildomą finansavimą bei atitinka LFF futbolo strategijos tikslus.


Organizacijos bus remiamos futbolo inventoriumi ( futbolo vartai, kamuoliai, aprangos ir kitos ugdymo priemonės).

Paraiškos į LFF Paramos futbolui fondą teikiamos internetu užpildžius šią formą (spausti nuorodą).

Paraiškų teikimo terminas - iki 2018 m. gegužės 20 d.

Iš viso per 16 etapų fondas patenkino 607 paraiškų, kurioms skirta 210 tūkst. 645 eurų vertės parama.

Kontaktai pasiteiravimui:

LFF paramos futbolui fondo pirmininkas
Dainius Širvys

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

8 698 25387