2019 M. PAFF 8X8 ČEMPIONATAS B POGRUPIS

Poz.
Komanda
Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Skirtumas Taškai
1 FK Ekrano senjorai 0 0 0 0 0 - 0 0
2 SK "Stop" 0 0 0 0 0 - 0 0
3 FK "Širvena" 0 0 0 0 0 - 0 0
4 FK "Uliūnai" 0 0 0 0 0 - 0 0
5 "Autosmilga" 0 0 0 0 0 - 0 0
2019 Rugs 12
Šių metų rugpjūčio mėn. 30-31d.d. ant Panevėžio futbolo akademijos dirbtinės dangos aikštės vyko XI tarptautinis veteranų futbolo turnyras Panevėžiui-516.Jame dalyvavo šešios komandos: futbolo veteranai iš Mytiščių (Rusija), FK Torpedo Žodino Baltarusija, Daugpilio veteranai iš Latvijos, svečiai iš Černigovo Ukraina bei dvi šeimininkų komandos -40 ir vyresni veteranai bei 50 ir vyresni senjorai. Veteranai pirmose rungtynėse 2-1 nugalėjo ukrainiečius. Antrose 4-1 veteranus iš Daugpilio. Trečiose 4-0 vyresnius Panevėžio senjorus. Antrą dieną FK Ekrano senjorai 40 ir vyresni, 0-2 pralaimėjo veteranams iš Rusijos ir 1-1 FK Torpedo veteranais užimdami turnyre trečią vietą. Vyresni Ekrano senjorai lygiomis 0-0 sužaidė su rusais,1-3 pralaimėjo turnyro nugalėtojams baltarusiams, 2-0 nugalėjo ukrainiečius ir vėl, sužaidę 0-0 su kaimynais latviais, užėmė turnyre ketvirtą vietą.
Turnyrinė XI tarptautinio veteranų futbolo turnyro lentelė:
 
1.FK Torpedo Baltarusija 13tšk 9-2
2.FK Mytiščiai Rusija 10tšk 9-3
3.FK Ekrano 40 ir vyr 10tšk 11-5
4.FK Ekrano 50 ir vyr 5 tšk. 3-7
5.FK Daugpilis Latvija 4 tšk. 4-9
6.FK Černigovas Ukraina 0 tšk 1-11
 
Panevėžio FK Ekrano senjorai 40 ir vyresni komandai atstovavo Saulius Petraitis,Tomas Sirevičius, Donatas Domaševičius. Tomas Abromavičius, Marius
Būtėnas. Rolandas Palionis, kėdainietis Martynas Juknevičius, Arūnas Šteinas, Audrius Monstavičius,Einaras Pavlijus, Darius Jakūbaitis,Evaldas Katelė ir Vidas Savickas.
Panevėžio FK Ekrano senjorai 50 ir vyresni komandai atstovavo Albinas Šarkis, Remigijus Ežerskis, Virginijus Baltušnikas, Valentinas Stankūnas, Egidijus Matulevičius, Darius Dzimidas,Aurelijus, Vekerotas, Vygantas Nekrošis, Linas Niurka,Rolandas Baltušnikas, Virginijus Kunickas, Virginijus Gasiūnas,Arūnas,Pušnys, Saulius Račkauskas, Algimantas Svaldenis, Stanislovas Danisevičius bei sutiko padėti buvęs panevėžietis Marius Stankevičius.
Panevėžio FK Ekrano senjorai dėkoja Donatui Domaševičiui, Panevėžio apskrities futbolo federacijos prezidentui Dariui Butkui ir pagrindiniam turnyro
mecenatui Aleksandrui Michelsonui už pagalbą organizuojant šį turnyrą.
2019 Rugs 06

2019 m rugsėjo mėn 05 d. užgeso praeityje Panevėžyje garsaus futbolininko gyvybė. Kęstutis Bertašius visada liks sporto visuomenės atmintyje. Panevėžio apskrities futbolo federacija ir Panevėžio miesto futbolo bendruomenė reiškia gilią užuojautą artimiesiems ir giminėms. Atsisveikinimas su Velioniu penktadienį  iki 18 val Gelezinkelio g. 20 “Ramybes takas”,Panevėžys. Laidojimas-urnos išnesimas šestadienį 12 val. Urna bus laidojama Panevėžio kapinese.

2019 Rugs 02

Paskutinis šių metų vasaros savaitgalis Panevėžyje buvo gana aktyvus ir sportiškas. Jau penktadienio rytą prasidėjo didžiausias mūsų miesto sporto renginys – „Pasaulio ultratriatlono čempionatas“. Šios varžybos vyko visą parą, sportininkams tai buvo tikras išbandymas tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Taigi šią dieną atsirado futbolo entuziastų, kurie susirinko į PAFF organizuojamą naktinį futbolo turnyrą „Kartu su triatlonu“. Turnyras sulaukė nemažo susidomėjimo, užsiregistravusių komandų buvo 10. Turnyre dalyvavo: FK „2000“, PSSK „Atomas“, FK „Fokusas“, FK „Uliūnai“, „Gal į sodą“, „Debesėliai“, „Arsenalas U-18“, FK „Komex“, „Zacharas“, „Akcizas“. Visos šios komandos buvo suskirstytos į A ir B pogrupius, kuriuose žaidė vieno rato sistema. Pogrupių etapui pasibaigus, komandos susitiko ketvirtfinalyje, po kurio sekė pusfinalis, o po jo, žinoma, mažasis bei didysis finalai. Tuo metu kai laikrodis rodė 00:30 val. nakties,stadione vis dar degė šviesos ir komandos aiškinosi reikalus žaisdamos jiems svarbias to vakaro varžybas. FINALE FK „Komex“ susitiko su FK „2000“. Nors ir atsilikdami didžiąją dalį rungtynių FK „Komex“ nenuleido rankų ir pabaigoje pelnė išlyginamąjį įvartį, taip viską perkeldami į baudinių seriją. Baudiniai – kaip sakoma – loterija, o šioje loterijoje labiau pasisekė FK „Komex“ komandai, kuri kėlė Čempionų taurę, o FK „2000“ šį kartą tenkinosi sidabru. Mažajame finale paskutines jėgas atidavė FK „Fokusas“ ir PSSK „ATOMAS“, kurie taip pat sprendė rungtynių baigtį mušdami baudinius. Šį kartą sėkmė nusišypsojo FK „Fokusui“ ir jie užėmė garbingą III-iąją vietą.
Dėkojame komandoms už dalyvavimą ir už geras emocijas viso turnyro metu! Nes futbolas be emocijų – ne futbolas. 
Iki susitikimo kituose turnyruose.