2017 Gruo 14

„Ladygolo“ tikslas – ne tik sudominti futbolo nežaidusias ar mažiau žaidusias mergaites, bet ir suteikti galimybę joms turiningai ir sportiškai praleisti laisvalaikį. Tai taip pat yra proga gabioms žaidėjoms atsiskleisti ir parodyti savo galimybes treneriams.

Nuo gruodžio 11 dieną startavo registracija į merginų salės futbolo varžybas „Ladygolas“, kuri truks iki 2018 m. sausio 19-osios.

Naujajame sezone „Ladygolas“ vyks trijų amžiaus grupių kategorijose. Jauniausiųjų grupė – 6 kl. ir jaunesnės mokinės, vidurinioji grupė – 8 kl. ir jaunesnės mokinės bei vyriausiųjų grupė – 10 kl. ir jaunesnės mokinės. Komandoje gali būti registruojamos nuo 7 iki 10 žaidėjų bei pasirinktinai komandos treneris ir/arba vadovas.

„Ladygolo“ tikslas – ne tik sudominti futbolo nežaidusias ar mažiau žaidusias mergaites, bet ir suteikti galimybę joms turiningai ir sportiškai praleisti laisvalaikį. Tai taip pat yra proga gabioms žaidėjoms atsiskleisti ir parodyti savo galimybes treneriams. 

Kiekviena dalyvaujanti komanda savo apskrityje gali kreiptis į žaidynes vykdantį koordinatorių.

Varžybas organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF). Praėjusiame sezone „LadyGole“ dalyvavo 445 komandos ir šis skaičius kiekvienais metais auga. Norintys dalyvauti žaidynėse, savo mokyklos komandą privalo nuo  2017 m. gruodžio 11 d  iki 2018 m. sausio 19 d. 23:59 val. užsiregistruoti  internete, adresu http://www.ladygolas.lt/

Numatyti keli žaidynių etapai: iš pradžių komandos rungsis savivaldybių etape (sausio 22 d. – kovo 17 d.), apskričių finaluose (kovo 1 d. – kovo 30 d.) ir dvi vyresniųjų grupės – superfinale.

Kiekviena tinkamai užsiregistravusi ir žaidynėse dalyvaujanti komanda dovanų gaus po 1 futsalo kamuolį. Kiekvieno etapo, t. y. savivaldybių, apskričių nugalėtojos bus apdovanotos įvairiais prizais. Lietuvos čempionės laimės specialius prizais. Jos į mokyklą grįš kaip tikros nugalėtojos – limuzinu.

Susitinkam „LadyGole“!

 

2017 Gruo 12

Gruodžio 09 d.( šeštadienį) Juodpėnų miestelyje, pagrindinės mokyklos atrenovuotoje sporto salėje įvyko salės futbolo turnyras „Kupiškio Kalėdos" . Turnyre dalyvavo 6-ios komandos ( FC „Kupiškis“, „Narjanta“, „Rokiškis“, FC „ Skapiškis“, „FK Orfa“ bei  PSSK „ Atomas“).

Komandos buvo suskirstytos po tris į A ir B pogrupius. Trečias vietas pogrupiuose užėmusios komandos  FC „Skapiškis“ bei Narjanta žaidė dėl 5-6 vietų. Čia pranašesni buvo FC „ Skapiškis“. Dėl trečiosios vietos susitiko PSSK „ Atomas“ bei Rokiškis. Bronzą atiteko PSSK „ Atomas“ komandai. Turnyro finale kovojo FK „ Orfa“ bei FC „ Kupiškis“. Po atkaklios kovos rezultatu 3-2 pergalę šventė ir čempionais tapo – FC „ Kupiškis“.

Kupiškio rajono vicemeras Aurimas Martinka dėkojo komandoms už dalyvavimą, džiaugėsi renovuota sporto sale, palinkėjo įdomių kovų aikštelėse bei gerų ateinančių metų.

 

2017 Gruo 06

Komandų vadovų dėmesiui ! Š.m Gruodžio 16-17 dienomis vyks PAFF, PFA, KKSC ir Panevėžio miesto savivaldybės organizuojamas Kalėdinis salės futbolo turnyras.

Gruodžio 16 d. vyks atrankinės varžybos PFA sporto salėje, Šermukšnių g. 31, bei PFA futbolo manieže Elektronikos g 12, Panevėžys.

Gruodžio 17 d. Vyks finalinis etapas PFA  sporto salėje, Šermukšnių g. 31.
8-ios komandos dalyvavusios A.Kunčino turnyre automatiškai patenka į finalinį etapą.

Turnyras- NEMOKAMAS. Taip pat, komanda dalyvė gauna po futbolo kamuolį. Atrankos varžybų komandų skaičius ribotas. Norintys užsiregistruoti ir dalyvauti atrankinėse varžybose iki Gruodžio 14 d. (ketvirtadienio) privalo atsiųsti komandos pavadinimą el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Informacija telefonu: +3706 87 26240 Mantas.