2019 M. PAFF 8x8 čempionatas

Poz.
Komanda
Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Skirtumas Taškai
1 Panevėžio seniūnijos SK "Atomas" 9 8 0 1 57 - 19 24
2 SC "Baltic - Flora Expres" 9 7 0 2 38 - 24 21
3 FK "2000" 8 6 0 2 32 - 14 18
4 FK "Rokiškis" 9 5 0 4 25 - 19 15
5 FK "Fokusas" 9 4 3 2 24 - 20 15
6 FK "Širvena" 9 3 2 4 28 - 27 11
7 FK Ekrano senjorai 8 3 1 4 19 - 21 10
8 SK "Stop" 9 2 1 6 19 - 30 7
9 FK "Uliūnai" 9 1 2 6 15 - 36 5
10 "Autosmilga" 9 0 1 8 14 - 61 1
2019 Birž 14

Birželio 7-tąją įvyko pirmasis šios vasaros „Susitikime penktadienį“ 3x3 futbolo turnyras Panevėžyje. Kol kas didele dalyvių gausa pasigirti negalėjusiame turnyre dalyvavo keturios komandos: FK „Boras“, „Ąžuolas“, „Šiandien plotas“ ir „Husarai“. Komandos sužaidė vieno rato sistema, susirungdami vienas su kitu ir taip išsiaiškindami, kuri komanda yra geriausia.

Varžybų trukmė – tik 6 minutės, taigi per jas komandos turėjo atiduoti visas jėgas ir kaip įmanoma greičiau pelnyti įvartį. Pirmosios rungtynės įvyko tarp FK „Boro“ ir „Husarų“. Varžybos prasidėjo ir komandos iš karto ėmėsi darbo. Tvirti „Husarų“ vyrai buvo gerai pasiruošę ir apie įvartį varžovams praktiškai neleido pagalvoti. FK „Boro“ komandoje žaidžianti A.Klevečkaitė nenusileido vaikinams ir kiekvienoje dvikovoje priversdavo juos paprakaituoti. Visgi pirmieji pasižymėjo „Husarai“, kurie visas rungtynes diktavo jų eigą. Rungtynėms einant į pabaigą FK „Boras“ pelnė savo pirmąjį įvartį, bet jo nepakako pergalei. Rezultatas – 2:1, „Husarai“ įsirašė pirmuosius taškus į savo sąskaitą.

Kitas susirėmimas įvyko tarp „Ąžuolo“ ir „Šiandien plotas“ komandų. Varžovai vieni kitų tikrai nepažinojo, tad nusimatė įdomi kova. „Šiandien plotas“ komandos vaikinai, internete perskaitę apie šį turnyrą, atvyko iš Ukmergės – toks entuziazmas išties sveikintinas. Rungtynės prasidėjo atsargiai, nei vieni, nei kiti nenorėjo prasileisti pirmieji. Laikas tiksėjo į pabaigą, todėl komandoms reikėjo imtis veiksmų. Šiose varžybose buvo daug dvikovų ir niekam nesisekė pelnyti „golo“ . Tačiau atvykę svečiai nebuvo nusiteikę baigti rungtynes „sausi“, tad pačioje pabaigoje mušė lemiamą įvartį ir šventė pergalę rezultatu – 1:0.

Po šių varžybų „Šiandien plotas“ komanda nemažino apsukų ir keliavo pergalingai įveikdami FK „Borą“ (2:0) ir net tvirtuolių „Husarų“ komandą (1:0). „Ąžuolo“ pagrindinis varžovas dėl II-osios vietos buvo „Husarai“, taigi šioje dvikovoje technika nugalėjo prieš jėgą ir po 6 minučių teisėjas sušvilpė rungtynių pabaigą. Rezultatu 3:0 laimėjo „Ąžuolas“.

Komanda „Šiandien plotas“, įveikusi visus varžovus ir surinkusi maksimalų taškų skaičių užėmė I- ąją vietą.„Ąžuolui“, patyrusiam vienintelį pralaimėjimą, teko tenkintis II-ąja vieta, o „Husarams“ – III-iąja.

Deja, bet FK „Borui“ taip ir nepavyko pelnyti pergalės, tačiau tikime, jog juos tai motyvuos atvykti į kitą organizuojamą tokio tipo turnyrą ir įrodyti, kad jie tikrai gali geriau.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais, o čempionams – „Šiandien ploto" komandai – taip pat buvo įteikta nugalėtojų taurė.

Pirmasis turnyras įvyko gana sklandžiai ir greitai, tad lauksime daugiau aktyvumo iš kitų komandų,norinčių dalyvauti tolimesniuose turnyruose!

Dėkojame komandoms už dalyvavimą ir A.Šteinui, kuris rungtynių metu puikiai atliko teisėjo darbą.

2019 Birž 13

Prieš varžybas ištraukti burtai lėmė, kad A grupėje turėjo varžytis SG-FA „Šiauliai“, FA „Panevėžys“-PRSSG ir Tauragės SC. Visgi Tauragės komanda neatvyko, todėl šioje grupėje įvyko šiauliečių ir panevėžiečių akistata, kurią laimėjo pirmosios 9:3 ir pelnė kelialapį į finalą.

B grupėje Vilniaus MFA „Žalgiris“ nugalėjo Ukmergės SC komandą 8:1 bei Utenos FA „Utenį“ 9:0. Antrą vietą grupėje užėmė ukmergiškės, nugalėjusios uteniškes 6:0.

Rungtynėse dėl bronzos medalių panevėžietės 7:2 pranoko ukmergiškes. Finale vyko atkakli kova tarp šiauliečių ir vilniečių, kurioje MFA „Žalgiris“ įrodė savo pranašumą rezultatu 5:2 ir iškovojo pagrindinį trofėjų.

Evaldo Jankausko fotoalbumas

„Kelias į finalinį renginys buvo sunkus, pilnas netikėtumų atrankos etape. Labai džiaugiuosi, kad pavyko įgyvendinti užsibrėžtus tikslus šiame turnyre ir laimėti pirmąją vietą, – pažymėjo žalgiriečių vartininkė Dominyka Vaiginytė.

Iškart po rungtynių prizais buvo apdovanotos geriausiai pasirodžiusios komandos bei pasižymėjusios žaidėjos.

Geriausios žaidėjos pagal pozicijas:

Vartininkė Dominyka Vaiginytė (MFA „Žalgiris“), gynėja Tereza Romanovskaja (FA „Panevėžys“-PRSSG), saugė Ugnė Lazdauskaitė (MFA „Žalgiris“), puolėja Rimantė Jonušaitė (ŠSG-FA „Šiauliai“).

Geriausios komandų žaidėjos:

Dorotėja Aidukaitė (MFA „Žalgiris“), Gabija Toropovaitė (ŠSG-FA „Šiauliai“), Karilė Liužinaitė (FA „Panevėžys“-PRSSG), Paulina Vičinskaitė (Ukmergės SC), Kamilė Medvedeva (FA „Utenis“).

 

https://lff.lt/news/5948/merginu-futbolo-cempionate-triumfavo-mfa-zalgiris/?fbclid=IwAR2tS9CB-1z01Zf_MUNwICioGa3YeR-KgeXGw5lnI78je8yrzearK06pLxA