2019 M. PAFF 8x8 čempionatas

Poz.
Komanda
Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Skirtumas Taškai
1 Panevėžio seniūnijos SK "Atomas" 4 4 0 0 22 - 10 12
2 FK "Fokusas" 3 2 1 0 10 - 5 7
3 SC "Baltic - Flora Expres" 2 2 0 0 14 - 6 6
4 FK "2000" 3 2 0 1 13 - 8 6
5 SK "Stop" 4 2 0 2 13 - 12 6
6 FK "Širvena" 3 1 0 2 10 - 11 3
7 FK "Rokiškis" 3 1 0 2 8 - 11 3
8 FK Ekrano senjorai 4 1 0 3 5 - 13 3
9 "Autosmilga" 3 0 1 2 6 - 16 1
10 FK "Uliūnai" 3 0 0 3 4 - 13 0
2018 Lap 04

Spalio 26-ąją vyko PAFF sezono uždarymo vakaras, kuriame buvo apdovanoti ne tik Panevėžio apskrities 8x8 futbolo pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai, bet ir „Hummel“ taurės nugalėtojai.

Nors jau PAFF 8x8 pirmenybės buvo pasibaigusios anksčiau, tačiau dėl vienodo taškų skaičiaus tarp dviejų pirmaujančių ekipų „Baltic -  Flora Express“ ir FK „Laikas – Orfa“ įvyko peržaidimas, kad paaiškėtu pirmenybių čempionai. Kaip ir dera lyderiaujančios ekipos parodė finalo vertas rungtynės, kuriose tik po įtemptos kovos sunkią pergalę šventė „Baltic – Flora Express“ rezultatu 3:2. Savaitę prieš šias rungtynes ta pati „Baltic – Flora Express“ užkirto FK „2000 – Ąžuolui“ visus kelius link medalių, kai po dramatiškos kovos juos palaužė tokiu pačiu rezultatu 3:2. Šiuo kluptelėjimu pasinaudojo SK „Atomas“, kurie pasidabino trečiosios vietos medaliais. Penktoje pozicijoje sezona užbaigė FK „Fokusas“, šeštoje SK „STOP“, septintoje „Pirmoji Armada“, aštuntoje „Šaltinis“, o devintoje „Uliūnai“.

Sezono uždarymo vakare buvo apdovanoti ir sezono geriausieji. Simbolinę rinktinę sudarė: V.Birškis, D. Kulišauskas, M.Gasiūnas, M.Ligeika ir V.Bikinas. Rezultatyviausio žaidėjo titulas šiame sezone atiteko V.Bikinui. Taip pat buvo apdovanoti ir geriausi komandų žaidėjai. E.Kirstukas (Šaltinis), A.Sadula (Pirmoji Armada), T.Gutauskas (STOP), D.Keliačius (Fokusas), L.Bratkauskas (2000 - Ąžuolas), M.Zabarauskas (Atomas), D.Kulišauskas (Laikas - Orfa), D.Puljanauskas (Baltic - Flora Express). Geriausio teisėjo apdovanojimas atiteko – M.Pomeckiui.

Dar prieš prasidedant sezono apdovanojimas taip pat paaiškėjo ir „Hummel“ taurės nugalėtojai. Finale, kuriame susitiko „Baltic – Flora Express“ prieš SK „Atomą“. Po pirmojo kėlinio „Baltic – Flora Express“ buvo nepavydėtinoje situacijoje, nes atsilikinėjo rezultatu 0:3, bet jau ne kartą šio sezono pabaigoje „Baltic – Flora Express“ reikiamu laiku prabudo ir šventė įspūdingą pergalę rezultatu 5:3. Kiek netikėtai rezultatyviausiu sezono žaidėju tapo D.Nebilevičius, kuris finale įmušė keturis įvarčius, kurie ir leido jam iškovoti šį titulą.

Apdovanojimų vakaro metu taip pat buvo apdovanoti ir FK „Ekrano senjorai“, kurie tapo Lietuvos vicečempionais.

2018 Spa 22

Panevėžio apskrities futbolo federacija sveikina FK "Panevėžio" futbolininkus tapus I lygos čempionais.

Po 4 metų Panevėžys vėl turės komandą A lygoje. Linkime kitais metais garbingai atstovauti Panevėžio miestą A lygoje

2018 Spa 12

Širvintose naujai atidarytame dirbtinės dangos stadione finišavo 2018 m. Lietuvos senjorų (50 metų ir vyresnių) mažojo futbolo 9 x 9 pirmenybės. Puikiai varžybose pasirodę panevėžiečiai laimėjo antrąją vietą.

GINTARAS BRAZDŽIONIS

Iš viso turnyre dalyvavo 14 komandų, suskirstytų į du pogrupius. A pogrupyje varžėsi 8 kolektyvai, o B pogrupyje – 6. Panevėžio „Ekrano senjorai“ žaidė B pogrupyje su Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kretingos, Žagarės komandomis. Panevėžiečiai pogrupyje sužaidė dešimt rungtynių, per kurias pasiekė penkias pergales, patyrė du pralaimėjimus ir tris kartus sužaidė lygiosiomis. Surinkę 18 taškų, Panevėžio „Ekrano senjorai“ savo pogrupyje užėmė trečiąją vietą. Pogrupio nugalėtojais tapo Kauno veteranai (24 taškai), o antrąją vietą užėmė klaipėdiečiai (21 taškas). Kitame pogrupyje rungtyniavo Vilniaus, Jonavos, Alytaus, Utenos, Kauno, Kaišiadorių, Marijampolės ir Karmėlavos veteranų komandos. Finaliniame ture komandos žaidė dėl vietų tokia sistema: komandos, užėmusios regioninėse varžybose A ir B grupėse pirmą–ketvirtą vietas, kovojo dėl I–IV vietų (A2–B3, B2–A3, A1–B4, B1–A4). Pralaimėjusios komandos varžosi dėl V–VIII vietų ir dėl Masinio futbolo asociacijos taurės, laimėjusios – dėl I–IV vietų. Varžybos buvo vykdomos minuso sistema. Rungtynių trukmė – 2 kėliniai po 15 minučių. Finalinio etapo kovas Širvintose „Ekrano senjorai“ pradėjo rungtynėmis su Jonavos „Klevo“ komanda. Pagrindinis susitikimo laikas baigėsi be įvarčių, todėl žaidėjams teko mušti baudinius.  Čia geriau sekėsi mūsų miesto atstovams, kurie laimėjo baudinių seriją 4:2. Pergalę pasiekti padėjo puikią reakciją pademonstravęs vartininkas Virginijus Liubšys. Pusfinalyje mūsiškiai susitiko su Šiaulių komanda. Kaip ir ankstesnėse rungtynėse, pagrindinis laikas baigėsi 0:0. Ir vėl baudinių serijose gelbėjo Virginijus Liubšys, o panevėžiečiai laimėjo 4:2. Pagrindiniame finale ginklus surėmė Alytaus ir Panevėžio senjorų komandos. Nors atrodė, jog laukia varžybose jau įprastas devynių metrų baudinių scenarijus, Panevėžio žaidėjai šioje dvikovoje klydo per dažnai ir alytiškiai dukart tuo pasinaudojo. Įvarčius Alytaus senjorams pelnė Rolandas Girdžius ir Dalius Totoraitis. Panevėžiečiai finalinį susitikimą pralaimėjo 0:2 ir užėmė antrąją vietą. Trečiąją vietą turnyre užėmė Utenos „Utenio“ veteranai, kovoje dėl bronzos po baudinių serijos įveikę šiauliečius. Ketvirtfinalyje buvo užfiksuoti netikėti rezultatai. Favoritais laikyti Vilniaus ir Kauno senjorai turėjo pripažinti Šiaulių ir Utenos komandų pranašumą.   Finalinėse varžybose „Ekrano senjorams“ atstovavo Virginijus Liubšys, Rolandas Rutė, Arūnas Pušnys, Virginijus Gasiūnas, Albinas Šarkis, Aurelijus Vekerotas, Linas Niurka, Romas Čižas, Remigijus Ežerskis, Virginijus Baltušnikas, Valentas Stankūnas, Sigitas Gritėnas, Stasys Pusvaškis, Romas Šteinas, Stasys Danisevičius, Rolandas Baltušnikas, Virginijus Kunickas, Vygantas Nakrošius, Robertas Činikas. Šalies vicečempionų treneris – Vytautas Janonis, komandos vadovas ir mecenatas – Aleksandras Michelsonas.