2018 Birž 11

Birželio 9-10 dienomis Panevėžio Žemynos progimnazijos dirbtinės dangos futbolo stadione vyko berniukų gimusių 2007 metais futbolo 9×9 turnyras Panevėžio futbolo akademijos taurei laimėti. Dvi dienas vykusiame futbolo turnyre varžėsi septynios komandos iš Lietuvos: Panevėžio FA-B, Marijampolės „Sūduva“, Vilniaus „Milanas“, Klaipėdos FM, Kauno „Ąžuolas“, Kauno „Girionys“, Panevėžio FA-A. Varžybos vyko rato sistema, 2 kėlinius po 18 minučių.

Aikštelėje žaidėjai kovojo ne tik tarpusavyje, bet ir su karštu oru, nes visą savaitgalį svilino 29 laipsnių karštis. Šiam turnyrui geriausiai buvo pasiruošusi Panevėžio FA-A komanda, kuri laimėjusi visus susitikimus užtikrintai tapo nugalėtojais. Panevėžiečių trenerio Albino Radecko muonone, gerai žaidė visi, tačiau ypatingai malonu pažymėti greito puolėjo Roko Kulbio žaidimą, kuris lemiamose rungtynėse su Klaipėdos FM komanda pelnė net 2 įvarčius. Taip pat geru žaidimu Panevėžio FA-B komandoje išsiskyrė: Gabrielius Saulius Likša, Nojus Mulevičius, Kajus Puzinas, Augustas Gedžiūnas, Danielius Tomkevičius.

Turnyro prizininkams taures ir medalius įteikė Panevėžio futbolo akademijos direktorius Darius Butkus. Taip pat asmeniniais prizais buvo apdovanoti ir geriausi komandų žaidėjai. Panevėžiečių gretose geriausiais tapo: Kajus Puzinas (Panevėžio FA-B) ir Majus Žižys (Panevėžio FA-A).

Turnyro nugalėtojais tapo: Adas Jasiūnas, Gustas Muraška, Majus Žižys, Ignas Lukoševičius, Matas Dilys, Matas Pušnys, Arminas Astafejevas, Airidas Šaltys, Rokas Kulbis, Eimantas Žižiūnas, Aronas Šlikas. Treneris Albinas Radeckas.

2018 Birž 08

Su naujojo „Žemynos“ stadiono atidarymu prasidėjo ir naujas Panevėžio apskrities 8x8 futbolo čempionatas, kuriame šiais metais dalyvauja devynios komandos: „Baltic – Flora Express“, Panevėžio seniūnijos SK „Atomas“, FK „Laikas-Orfa“, FK „2000-Ąžuolas“, FK „Fokusas“, SK „STOP“, „Šaltinis“, FK „Uliūnai“ ir „Pirmoji Armada“.

Kadangi pirmenybėse nedalyvauja keletas ankstesniuose sezonuose dalyvavusių komandų, daugelis ekipų šiame sezono ženkliai pasistiprino, o tai tik daro pirmenybes įdomesnes. Ko gero labiausiai su naujų žaidėjų perėjimais nepasisekė „Uliūnams“, kurie turi vieną trumpiausių žaidėjų sąrašų šiame sezone ir negali pasigirti naujokų gausa.

Sužaidus keturis turus pirmoje vietoje su 12 taškų įsitaisė „Baltic – Flora Express“, kurie jau per keturias rungtynes yra pasižymėję net 22 kartus, o kamuolį iš savo vartų tinklo traukė vos 5 kartus. Antroje pozicijoje „Atomas“ su 9 taškais, tačiau jie yra sužaidė vienomis rungtynėmis mažiau, o kitame ture numatomos rungtynės prieš „Baltic – Flora Express“ gali pakoreguoti turnyrinę lentelę. Trečioje pozicijoje „Laikas-Orfa“ ekipa taip pat su devyniais taškais, tačiau jie yra sužaidę keturias rungtynes, trys pergalės ir vienas patirtas pralaimėjimas pirmajame ture FK „2000-Ąžuolas komandai“, kurie yra ketvirtoje pozicijoje su septyniais taškais, pirmuosius du turus ši komanda laimėjo užtikrintai, trečiajame ture minimaliu rezultatu buvo nusileista „Atomo“ ekipai, o ketvirtajame ture sužaista lygiosiomis su „Fokuso“ ekipa, kuri rikiuojasi penktoje pozicijoje su keturiais taškais. Šeštąją ir septintąją vietas dalinasi po tris taškus turinčios „STOP“ ir „Šaltinio“ komandos, tačiau „STOP“ yra sužaidus vienomis rungtynėmis mažiau. Kol kas pirmenybėse dvi komandos nėra iškovojusios nei taško, tai „Uliūnai“ ir „Pirmoji Armada“.

Kitame ture bus žaidžiami keturi susitikimai:
Birželio 13 dieną 19:45 FK „Laikas-Orfa“ prieš SK „STOP ir „Šaltinis“ prieš „Pirmąją Armadą“

Birželio 14 dieną 19:45 FK „2000-Ąžuolas“ prieš FK „Uliūnai“ ir FK „Fokusas“ prieš Panevėžio seniūnijų SK „Atomą“.

Kviečiame atvykti į „Žemynos“ progimnazijos stadioną ir palaikyti ekipas.

2018 Gegužė 29

Dėmesio! 
Birželio 02d. Panevėžyje bus minima olimpinė diena. Vyks įvairūs renginiai, kurių tarpe organizuojamas nemokamas futbolo 3x3 turnyras.

Varžybos vyks Elektros gatvėje, aptvertoje važiuojamojoje dalyje. Turnyro startas 10:00 h. Vyks grupių etapas, po jų atkrintamosios varžybos.

Norint užsiregistruoti, atsiųskite komandos pavadinimą bei vadovo kontaktinius duomenis iki Birželio 01d. El.paštu : Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paskambinus mob.tel: 860100809 ( Mantas).