Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Skirtumas Taškai
1 Panevėžio seniūnijos SK "Atomas" 4 4 0 0 22 - 10 12
3 SC "Baltic - Flora Expres" 2 2 0 0 14 - 6 6
8 FK Ekrano senjorai 4 1 0 3 5 - 13 3
9 "Autosmilga" 3 0 1 2 6 - 16 1
10 FK "Uliūnai" 3 0 0 3 4 - 13 0
2019 Bal 15

Balandžio 5-ą dieną buvo apdovanoti PAFF salės futbolo pirmenybių dalyviai. „Tauros lofto“ bare buvo apdovanoti ne tik abiejų divizionų nugalėtojai ir prizininkai, bet ir geriausi šio sezono čempionato futbolininkai. Taip pat apdovanojimai buvo įteikti geriausiam pirmenybių teisėjui, bei „Fairplay“ apdovanojimas.

B divizione 3 vietą iškovojo FC „Pasvalys“ 2 vietą iškovojo FK „Fokusas“ o čempionais tapo SK „STOP“.

Geriausiais B diviziono žaidėjais išrinkti: Vartininkas Valdas Dulevičius, Gynėjas Tomas Gutauskas ir Puolėjas Mantas Kazilionis

A divizione 3 vietą iškovojo FK „2000-Ąžuolas“, 2 vieta iškovojo SC „Baltic – Flora Express“, čempionais tapo FK „Aukštaitija“.

Geriausiais A diviziono žaidėjais išrinkti: Vartininkas Laurynas Glinskis, Gynėjas Arūnas Šteinas, Puolėjas Edgaras Baranauskas.

Geriausias visų pirmenybių žaidėjas – Mantas Savėnas

Geriausias teisėjas – Mantas Pomeckis

„FairPlay“ apdovanojimas PSSK „Atomas“

2019 Bal 14

Kaip ir kasmet, balandžio 10 d futbolo akademijos „Panevėžys“ salėje vyko 2019 metų Panevėžio miesto tarpdarželinės futbolo varžybos. Varžybose dalyvavo 11 darželių: Kastytis, Gintarėlis, Jūratė, Rūta, Sigutė, Puriena, Varpelis, Voveraitė, Kregždutė, Žvaigždutė, Žibutė.

Darželiai burtų keliu buvo suskirstyti į du pogrupius. Sužaidus pogrupių varžybas į pusfinalį pateko keturi darželiai: Gintarėlis, Kregždutė, Voveraitė ir Kastytis. Pusfinalių nugalėtojai Gintarėlis ir Kastytis susitiko finale. Po labai atkaklios kovos rezultatu 2:1 pergalę šventė ir 2019 metų tarpdarželinių futbolo varžybų nugalėtojais tapo darželis Kastytis.

Nugalėtojais tapo: Dovydas Ulianskas, Dominykas Ulianskas, Dovydas Montrimas, Jokūbas Siliūnas, Julius Stasiūnaitis, Elijus Cedronas.

Komandas apdovanojo pagrindinio varžybų rėmėjo Panevėžio kredito unijos valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas Kazimieras Antanynas bei futbolo akademijos "Panevėžys" direktorius Darius Butkus.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti gražia taure, visos komandos – diplomais bei futbolo kamuoliais, kuriuos dovanojo Lietuvos masinio futbolo asociacija, kiekvienas būsimas futbolininkas apdovanotas saldžiu prizu.

Futbolo akademija „Panevėžys“ dėkoja varžybose dalyvavusiems darželiams už jų aktyvią veiklą, varžybų rėmėjui Panevėžio kredito unijai už kasmetinę draugystę organizuojant varžybas ir kviečia vaikučius aktyviai sportuoti o ypač populiariausią sporto šaką - Futbolą.

2019 Kov 29

Šeštadienį (2019.03.23)
Kauno sporto halėje startavo Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionato finaliniai etapai. Žiūrovai išvydo panevėžiečių triumfą po baudinių serijos ir garsiai palaikomų mažeikiškių džiaugsmą.
Turnyras šiandien prasidėjo nuo U-10 (2010 m. gim.) komandų pusfinalių. FA „Panevėžio“ ekipa rezultatu 8:0 nustelbė Vilniaus FM „Žaibą“, o Klaipėdos FSM 1:0 nugalėjo Kauno VJFM „Fortūnos“ bendraamžius.
„Mažajame finale“ kauniečiai 6:2 įveikė vilniečius ir iškovojo bronzos medalius. Rezultatyvi taip pat buvo dvikova dėl pagrindinio trofėjaus – panevėžiečiai ir klaipėdiečiai apsikeitė po 3 įvarčius. Nugalėtoją lėmė 7 metrų baudiniai, kuriuos taikliau smūgiavo futbolo akademijos "Panevėžys" komanda, treniruojama Ričardo Čereškos (3:2). FA „Panevėžys“ antrus metus iš eilės pelnė U-10 Lietuvos čempionų titulą. Geriausias panevėžiečių žaidėjas - Gytis Januševičius.
Lietuvos čempionais tapo:Orestas Sotkevičius, Rytis Varnas, Kajus Grunskis, Martynas Ramoška, Gytis Januševičius, Ugnius Chmieliauskas, Girius Pribušauskas, Emilijus Dūda, Orestas Paulikevičius, Martynas Černius, Domas Vaidelauskas, Edvinas Rauckis, Jonas Pakštas, Armandas Kulionis

Sekmadienio popietę surengtos U-13 (2007 m. gim.) čempionato rungtynės, kurios buvo gerokai rezultatyvesnės. Pirmajame pusfinalyje FA „Panevėžys“ 6:2 nugalėjo VFA „Geležinį Vilką“, o antrajame Klaipėdos FSM nustelbė FK „Jonavą“ 8:1.
Bronzos medalius iškovojo „Geležinis Vilkas“, kuris „mažajame finale“ nugalėjo jonaviečius 5:0. Čempionato trofėjus iškeliavo į Panevėžį – aukštaičiai permainingame finale 4:2 įveikė klaipėdiečius.
Geriausias panevėžiečių žaidėjas tapo - Arminas Astafejefas.
U-13 čempionais tapo - Adas Jasiūnas, Oskaras Janušas, Ignas Lukoševičius, Matas dilys, Arminas Astafejevas, Rokas Kulbis, Augustas Butkus, Majus Žižys, Augustas Gedžiūnas, Eimantas Žižiūnas, Matas Pušnys, Aronas Šlikas, Gabrielius Likša, Gustas Muraška. Treneris Albinas Radeckas.