2019 M. PAFF 8x8 čempionatas

Poz.
Komanda
Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Skirtumas Taškai
1 Panevėžio seniūnijos SK "Atomas" 9 8 0 1 57 - 19 24
2 SC "Baltic - Flora Expres" 9 7 0 2 38 - 24 21
3 FK "2000" 8 6 0 2 32 - 14 18
4 FK "Rokiškis" 9 5 0 4 25 - 19 15
5 FK "Fokusas" 9 4 3 2 24 - 20 15
6 FK "Širvena" 9 3 2 4 28 - 27 11
7 FK Ekrano senjorai 8 3 1 4 19 - 21 10
8 SK "Stop" 9 2 1 6 19 - 30 7
9 FK "Uliūnai" 9 1 2 6 15 - 36 5
10 "Autosmilga" 9 0 1 8 14 - 61 1
2019 Rugp 14

Rugpjūčio 1 d. Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stadione vyko LMS Panevėžio MSIC organizuotos „Naktinio futbolo varžybos“, prie kurių organizavimo taip pat prisidėjo Panevėžio apskrities futbolo federacija. Turnyrą vesti padėjo D. Ežerskis, o varžybose teisėjavo ir tvarką aikštelėje palaikė M. Ličkus bei J. Lebedevas. Turnyre dalyvavo 8 komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes. Sužaidus grupės varžybas komandos susikirto pusfinaliuose, o po jų laukė FINALAS. Taigi pirmąją vietą laimėjo komanda „Debesėliai“, antrąją – „Džemalai“, o trečioji atiteko komandai „Naktinis Tbilisis“! Šios trys komandos nugalėtojos gavo įvairių apdovanojimų: kuponų, apsilankymų į sporto salę ir net medalių! Dar kartą sveikiname šias komandas ir linkime sėkmės ateinančiuose turnyruose! Labai malonu matyti jaunus žmones, kurie įsitraukia į tokio pobūdžio renginių organizavimą – jie iš tiesų sulaukia didelio jaunimo susidomėjimo. Tikimės, jog LMS Panevėžio MSIC ir toliau nestabdys bei skatins aktyvų laisvalaikio praleidimą. Dėkojame už suteiktą progą prisidėti prie jų renginio ir taip pat esame dėkingi teisėjams už puikiai atliktą darbą.

2019 Lie 26

Liepos 19-ąją įvyko antrasis šios vasaros „Susitikime penktadienį“ 3x3 futbolo turnyras Panevėžyje. Turnyras šį kartą negalėjo pasigirti dalyvių gausa – jame dalyvavo viso labo trys komandos: FK „Uliūnai“, „Husarai“ ir „Neymaras“. Nors ir esant mažam komandų skaičiui, varžybų komandoms užteko, turnyras įvyko dviejų ratų sistema,o tai reiškia, jog kiekviena komanda turėjo su savo varžovais sužaisti po du kartus.

Varžybų trukmė – tik 6 minutės, taigi per jas komandos turėjo atiduoti visas jėgas ir kaip įmanoma greičiau pelnyti įvartį. Pirmos rungtynės įvyko tarp komandų FK „Uliūnai“ ir „Neymaras“. Pastarųjų sudėtyje žaidė dvi merginos, kurios nei kiek nenusileido vaikinams ir kovojo petys į petį kiekvienoje situacijoje. Visgi vaikinų komanda iš Uliūnų minimaliu skirtumu (2:1) pelnė savo pirmąją pergalę.


Po pirmosios pergalės FK „Uliūnai“ iš karto turėjo priimti „Husarų“ vyrus, kurie dar nebuvo žaidę ir į aikštelę žengė šiek tiek sušalę. Varžybos buvo ramios ir labiau panašios į žvalgybą, o tai labiau priimtina „Husarams“. Taigi komandos per daug nesiplėšydamos ir nekeldamos didelių emocijų sužaidė taikiai – 1:1,taip į sąskaitą įsirašydamos po vieną tašką.


Gerai apšilę „Husarai“ iš karto ėmėsi iniciatyvos ir puolė „Neymaro“ komandą. Rungtynių tempą diktavę „Husarai“ neleido atsipalaiduoti merginoms, kurios labai stengėsi, ir net jų komandos vaikinai niekaipnegalėjo padėti. Rungtynes(4:1) laimėjo „Husarai“ ir po pirmojo rato kilo į pirmąją vietą. Antroje su prastesniu įvarčių santykiu liko FK „Uliūnai“, o trečioje – „Neymaras“.


Antrajame rate komandos susitiko dar po vieną kartą, tačiau kas taps čempionais, taip ir nepaaiškėjo. Po lygiai taškų surinko dvi komandos: FK „Uliūnai“ ir „Husarai“. Jos turėjo susigrumti trečiąjį kartą ir išsiaiškinti, kas geresni. Visgi trečias kartas nemelavo ir po įnirtingos kovos rezultatu 3:1 pergalę šventė „Husarų“ vyrai.
Komandos prizininkės apdovanotos medaliais, o čempionams – „Husarų" komandai –įteikta nugalėtojų taurė.

Antrasis turnyras įvyko gana sklandžiai ir greitai, tad lauksime daugiau aktyvumo iš kitų komandų, norinčių dalyvauti tolimesniuose turnyruose!


Dėkojame komandoms už dalyvavimą ir V.Liubšiui, kuris rungtynių metu puikiai atliko teisėjo darbą.

2019 Lie 25

2019 m liepos mėn 25 d. užgeso praeityje garsaus futbolininko gyvybė. Stasys Madeikis visada liks sporto visuomenės atmintyje. Panevėžio apskrities futbolo federacija ir Panevėžio miesto futbolo bendruomenė reiškia gilią užuojautą artimiesiems ir giminėms.