Close

PAFF salės pirmenybėse sužaistas VII turas

Savaitgalį PAFF salės futbolo pirmenybėse buvo sužaistas VII turas ir vienerios atkeltos VIII turo rungtynės.

Pirmiausia buvo sužaistos atkeltos VIII turo rungtynės, kuriose susitiko „Atomas“ ir „Panevėžio balsas“.  Šiose rungtynėse nuo pradžių iki galo rungtynes kontroliavo „Panevėžio balsas“ ir pelnytai nugalėjo rezultatu 7:4.

Pirmosios VII turo rungtynės buvo žaidžiamos tarp „Uliūnų“ ir „Aukštaitijos Akmenų“.  Šios rungtynės buvo kiek netikėtai labai atkaklios ir intriguojančios. Rezultatas du kartus buvo lygus 6:6 ir 7:7. Bet pačioje rungtynių pabaigoje „Aukštaitijos Akmenys“ susikaupė ir  išplėšė pergalę rezultatu 9:7.

Antrose rungtynėse susitiko „Stop“ ir „Panevėžio balsas“. Pirmieji greitą įvartį šiose rungtynėse pelnė „Panevėžio balso“  žaidėjai, bet „Stop“ greitai atstatė ir persvėrė rezultatą.  Antro kėlinio pradžioje rezultatas vėl buvo lygus 3:3, bet įpusėjus kėliniui „Stop“ sugebėjo persverti rezultatą iki 5:3. Likusią rungtynių dalį „Stop“ gerai gynėsi ir neleido varžovams net sušvelninti rezultato, rungtynės taip ir pasibaigė rezultatu 5:3.

Trečiose rungtynėse susitiko „Rėkliai“ ir „Rokiškio FK“. Šiose rungtynėse intrigos buvo mažai, nuo pat pradžių „Rėkliai“ mušė vieną įvartį po kito ir taip pelnė solidžią pergalę rezultatu 11:3.

Ketvirtose rungtynėse susitiko „Sportidus“ ir „Orfa“. Nors buvo tikėtasi atklių ir įdomių rungtynių, deje jos tokios nebuvo. Jau pirmą rungtynių minute „Orfa“ pelnė įvartį ir tada prasidėjo „Sportidus“ komandos šou. Pelnydami įvartį po įvarčio ir sulaukdami mažai pasipriešinimo, „Sportidus“ pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 11:3.

Paskutinės VII turo rungtynės buvo žaidžiamos Kupiškyje, kur susitiko vietos „Narjanta“ ir „SC Baltic“. Rungtynių pradžioje pirmieji įvartį pelnė „SC Baltic“, bet kupiškėnai sugebėjo rezultatą išlyginti o paskui ir persverti. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo 3:1 „Narjantos“ naudai. Antrame kėlinyje, „Narjanta“ stengėsi išsaugoti rezultatą o „SC Baltic“ jį pakeisti, bet rezultatas nesikeitė iki paskutinės rungtynių minutės kuomet ketvirtą įvartį pelnė „Narjanta“ ir šventė pergalę rezultatu 4:1.