Close

PANEVĖŽIETĖS PIRMĄKART TRIUMFAVO LIETUVOS FUTSAL ČEMPIONATE

Jonavos sporto arenoje po permainingos finalo kovos paaiškėjo naujosios LMFA Lietuvos moterų futsal čempionato nugalėtojos. Aukso medalius iškovojo Panevėžio komanda, kurios gretose „hetriką“ pelnė Karilė Liužinaitė.

Varžybų diena prasidėjo nuo įtemptų rungtynių dėl 3-ios vietos. Jose varžėsi Vilniaus FM ir „SC-Ukmergė“ komandos ir nugalėtoją nulėmė vienintelis įvartis, kurį pelnė vartininkė. 29 minutę baudinį realizavo Meda Šeškutė, o Vilniaus FM išsaugojo persvarą 1:0 iki rungtynių pabaigos.

FA „Panevėžys“-FK „Panevėžys“-PRSSG ekipa bei titulą gynusios Vilniaus MFA „Žalgirio“ žaidėjos finale pademontravo ne ką atkaklesnę kovą. Vilnietės išsiveržė į priekį po Anikos Kyžaitės įvarčio 13 minutę. Karilė Liužinaitė pirmo kėlinio pabaigoje (16, 18 min.) persvėrė rezultatą – 2:1.

Antroje rungtynių pusėje įvarčiais džiaugėsi aukštaitės. Manfreda Bartusevičiūtė 33 minutę padidino atotrūkį, o Karilė Liužinaitė 38 min. užfiksavo galutinį dvikovos rezultatą – 4:1. Panevėžietės pirmąkart savo komandos istorijoje iškėlė Lietuvos salės futbolo čempionių taurę.

„Sezono pradžioje nesitikėjome, kad žengsime taip toli, bet mes labai stengėmės ir treniravomės bei šiandien pasiekėme trokštamą titulą. Prieš finalą kažkiek jaudinomės, bet mes sau pasakėme, kad galime įveikti „Žalgirį“. Dabar labai džiaugiamės triumfu, tai neapsakomas jausmas“, – prisipažino čempionių kapitonė Marija Galkina.

Komandų žaidėjos buvo apdovanotos LMFA ir kompanijos „Hummel“ įsteigtais prizais, kuriuos įteikė LMFA prezidentas Artūras Krukis ir Ingrida Siliūnienė.

Geriausios čempionato vartininkės prizas įteiktas panevėžietei Aušrai Klevečkaitei, gynėjos – „Žalgirio“ kapitonei Laurai Ruzgutei, puolėjos – Vilniaus FM atstovei Loretai Rogačiovai. Rezultatyviausia sezono žaidėja tapo 19 įvarčių įmušusi Gabija Valiukevičiūtė iš Kauno SM „Tauro“.

Komandos geriausių žaidėjų nominacijas pelnė Karilė Liužinaitė, Ugnė Lazdauskaitė, Meda Šeškutė ir Gabija Toropovaitė.