Close

Pirmose draugiškose rungtynėse SK „Baltija“ iškovojo užtikrintą pergalę

Lietuvos Futsal.lt A lygos vicečempionai SK „Baltija“ pradėjo pasiruošimą artėjančiam Futsal A lygos sezonui. Pirmose draugiškose rungtynėse SK „Baltija“ užtikrintai rezultatu 10:3 įveikė komandą iš Ukrainos.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė labiau pozicinį futbolą ir bandė naudotis varžovų sukurtomis klaidomis. Vos tik prasidėjus rungtynėms svečiai iš Ukrainos bandė individualiai apžaisti panevėžiečius, bet tai nepasiteisino ir jau antrąją rungtynių minutę buvo už tai nubausti – 1:0. Antrasis rungtynių įvartis krito 15-ąją minutę kai po gražios kombinacijos varžovų vartininką nuginklavo Tautvydas Švelna – 2:0.

Trečiojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo, nes 18-ąją minutę tolimu smūgiu į apatinį vartų kampą pasižymėjo Arūnas Šteinas – 3:0.

Po dviejų greitai praleistų įvarčių svečiai bandė pasižymėti patys. Vienam iš svečių komandos žaidėjų pavyko įveikti „Baltijos“ gynybą, tačiau Aurimas Žirgulis smūgiuotą kamuolį nukreipė už galinės vartų linijos.

Antrajame kėlinyje komandos pradėjo žaisti žymiai atviresnį futbolą. Kėlinio pradžioje „Baltija“ užspaudė savo varžovų vartus, tačiau atlikti smūgio nepavyko, tuo tarpu svečiams pavyko du kartus smūgiuoti į vartų plotą, tačiau vėl užtikrintai sužaidė „Baltijos“ vartininkas.

7-ąją antrojo kėlinio minutę svečiams galiausiai pavyko rezultatą sušvelninti, po minutės svečiai dar kartą pasižymėjo, tik šįkart į savo vartus – 4:1. Po šių įvarčių „Baltija“ visiškai perėmė šių rungtynių iniciatyvą ir sužaidus apie pusę kėlinio pirmavo rezultatu  – 7:1.

Nors rungtynės ėjo į pabaigą „Baltija“ apsukų nemažino, o toliau kontroliavo rungtynes.  Panevėžiečiai dar pelnė tris įvarčius, tuo tarpu svečiai atsakė dviem tiksliai smūgiais. Antrasis įvartis į „Baltijos“ vartus krito po kampinio palikus laisvą svečių žaidėją baudos aikštelėje, trečiasis įvartis krito į tuščius „Baltijos“ vartus.

Sekančias draugiškas rungtynes SK „Baltija“ planuoja žaisti už dviejų savaičių.