Close

R.Sargūno-FA „Panevėžys“ auklėtiniai iš turnyro Latvijoje grįžo su medaliais

Vasario 08-10 dienomis Panevėžio R.Sargūno sporto gimnazijos-Futbolo Akademijos „Panevėžys“ auklėtiniai dalyvavo tradiciniame 2003 m. gimimo (U-16) turnyre „Riga cup“ (Latvija) ir sužaidė 6 rungtynes. Pirmosiose rungtynėse panevėžiečiai 5:0 įveikė JK Tabasalu (Estija) komandą. Antrosiose rungtynėse teko susigrumti su Skonto akademija (Latvija). Rungtynes 4:1 laimėjo jaunieji futbolininkai iš Lietuvos. Po pirmos dienos rungtynių grupėje užėmę pirmąją vietą Panevėžio komanda pateko tarp penkių stipriausių komandų.

Antrąją dieną pirmosios rungtynės prieš Rygos FC prasidėjo panevėžiečių įvarčiu, tačiau antrajame kėlinyje praleisti du įvarčiai neleido pasiekti pergalės. Antrosiose šeštadienio rungtynėse teko susigrumti su pajėgia Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda ir jai nusileisti 4:0. Pirmojo kėlinio pabaigoje, kai rezultatas dar buvo 1:0, vartininkui pavyko atremti „Zenit“ komandos mušamą 11 metrų baudinį, tačiau jau kitoje atakoje vartininkas bandydamas sustabdyti varžovą neleistinai prasižengė prieš pat baudos aikštelę ir buvo nubaustas raudona kortele. Taigi komanda visą antrąjį kėlinį žaidė mažumoje.
Paskutinę turnyro dieną sporto gimnazijos-FA „Panevėžys“ auklėtiniai sužaidė dar dvejas rungtynes. Pirmosiose minimaliu rezultatu 1:0 buvo nusileista FC „Nomme United“ komandai iš Estijos. Paskutinėse rungtynėse panevėžiečiai žaidė rungtynes su TJK „Legion“ komanda. Šią Estijos čempionų komandą įveikėme rezultatu 2:0. Turnyre R.Sargūno-Panevėžio FA komanda užėmė trečiąją vietą.
„Šis turnyras vaikinams buvo labai naudingas besiruošiant artėjančiam sezonui. Turėjau galimybę įvertinti žaidėjų pajėgumą, pamatyti trūkumus, kuriuos teks taisyti. Tikiuosi, kad išmokę pamokas, skinsime pergales. Noriu padėkoti komandai už nusiteikimą ir gražią kovą“, – rungtynes komentavo komandos vyr. treneris Darius Žindulis.
Turnyre žaidė: Darius Kublickas, Emilis Urbonas, Motiejus Slivka, Armandas Kučys, Domantas Vaičekauskas, Eimantas Dzinga, Matijus Remeikis, Evaldas Urmonas, Arnas Končius, Darius Jurgelevičius, Emilis Varnas, Reinas Baturis, Domas Račkauskas, Ernastas Zelba, Arijus Finevičius, Eirimas Širvinskas, Gustas Žederštreimas, Vakaris Skibiniauskas.
Vyr. Treneris – Darius Žindulis, treneris – Virginijus Liubšys.