SK "Rėkliai" salės futbolo turnyro "Kalėdos - 2016" nugalėtojai

2016 gruodžio 27

2016 m. gruodžio 17 – 18 dienomis Panevėžyje vyko kalėdinis salės futbolo turnyras „Kalėdos – 2016“ kurį organizavo PAFF kartu su PFA ir PKKSC .

Turnyre dalyvavo 8 komandos iš Panevėžio miesto. Tai : PFA-98, FK Veteranai, FK Orfa, FK-2000, FK Drąsutis, FK Šaltinis, FK Sportidus ir SK Rėkliai. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po keturias komandas. Pagal turnyro formatą komandos kurios pogrupiuose užėmė I ir II vietas toliau žaidė dėl I – IV vietų , o III –IV dėl V – VII vietų. Pasibaigus visoms varžyboms komandos išsirikiavo tokia tvarka:

VIII – vieta PFA-98

VII – vieta FK Šaltinis

VI – vieta FK-2000

V – vieta FK Drąsutis

IV – FK Veteranai

III – vieta FK Sportidus

II – vieta FK Orfa

I – vieta SK Rėkliai

Buvo išrinkti ir geriausi turnyro žaidėjai. Geriausiu turnyro puolėju tapo – Adomas Grinevičius (Rėkliai), geriausiu turnyro vartininku Tomas Malinauskas (Orfa), geriausiu gynėju Aurimas Berželionis (Sportidus), o viso turnyro geriausiu žaidėju tapo Aivaras Meškinis (Rėkliai), žaidėjai buvo apdovanoti asmeniniais prizais, o komandos prizininkės atminimo taurėmis. Kadangi turnyras kalėdinis , tad visos komandos gavo dovanų po futbolo kamuolį. Panevėžio apskrities futbolo federacija(PAFF) dėkoja Panevėžio futbolo akademijai (PFA), Panevėžio kūno kultūros ir sporto centrui (PKKSC), teisėjams, žaidėjams, sirgaliams kurie prisidėjo prie šio puikaus turnyro, taip pat „Hummel“ už įsteigtus prizus.

 

Palikite komentarą

0
taisyklėmis ir sąlygomis.

Komentarai(ų)