Skelbiama registracija į 8x8 futbolo pirmenybes

2018 balandžio 30

Nuo balandžio 30d. iki gegužės 07d. vyksta registracija į Panevėžio apskrities( toliau, PAFF) 8x8 futbolo pirmenybes. Komanda bus užregistruota tik pateikus paraišką ( max 20 žaid.) su žaidėjų parašais atsakingam sekretoriui Mantui Ličkui iki pirmadienio vakaro ( gegužės 07 d.). Dėl paraiškos kreiptis Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .   Čempionatas bus vykdomas „A“ ir „B“ lygio divizionais ( jei komandų dalyvių skaičius sieks bent 10).
                      Turnyro tikslus formatas paaiškės, kai bus aiškus komandų skaičius pasibaigus registracijai , tačiau numatomi mažiausiai du ratai. Jeigu bus po 6-ias, ar mažiau komandas divizione- trys ratai. Komandos, pateikdamos paraišką, gali pareikšti norą į kurį divizioną registruojasi. Čempionato startas numatomas gegužės 9-10 dienomis. Varžybos vyks Žemynos progimnazijos stadione. „B“ divizionas  trečiadieniais ( 19:30 – 21:30 ). „A“ divizionas ketvirtadieniais (19:30 – 21:30). Tvarkaraščiai bus sudaromi visam pirmam ratui. Atsikelti ar nukelti rungtynes komanda gali vieną kartą per ratą ir pranešus ne vėliau kaip 7 darbo dienos iki varžybų.
                      „B“ divizione negali žaisti žaidėjai registruoti A lygoje, pirmoje lygoje, antroje lygoje. Galima registruoti 2 žaidėjus  iš „A“ diviziono (tačiau aikštėje vienu metu gali būti tik vienas, jie gali vienas kitą keisti) ir tik tuos, kurie nedalyvauja A lygoje, pirmoje lygoje, antroje lygoje.
                      „A“ divizione pildant paraišką būtina nurodyti skliausteliuose A, pirmą ar antrą lygą jei žaidėjas joje yra registruotas. Žaidėjų registracijos skaičius žaidžiančiųjų A lygoje, pirmoje lygoje ar antroje lygoje nėra ribojamas, tačiau aikštelėje vienu metu gali būti ne daugiau kaip 3 žaidėjai kurie registruoti A, pirmoje ar antroje lygose. Tokie žaidėjai gali vienas kitą keisti. Galima registruoti 2 žaidėjus iš „B“ diviziono.

Palikite komentarą

0
taisyklėmis ir sąlygomis.

Komentarai(ų)