Close

Trečios vietos laimėtojai – PFA

2012/13 m. Lietuvos mažojo futbolo čempionato berniukų (gim. 2001m) finalinio ketverto varžybos vyko Šiauliuose. Į dviračių sostinę suvažiavo komandos iš Panevėžio, Alytaus, Klaipėdos. Taip pat žaidė ir šeimininkų komanda Šiaulių FA.

Panevėžio futbolo akademijos futbolininkai pirmąją varžybų dieną žaidė su Klaipėdos futbolininkais. Varžybų pradžia ir pirmas kėlinys buvo daug žadantis – PFA laiminėjo net 3-0. Bet neišlaikę varžybų spartos antrą kėlinį pralaimėjo rezultatu 6-3.

Antras varybas žaidžiant su dzūkijos sportininkais fortūna taip pat nesišypsojo- prlaimėta 1-2.

Sekančią varžybų dieną sužaidus lygiosiomis su aikštės šeimininkais ir iškovojus tašką iškovota III vieta.

Už PFA komandą žaidė:Tanas Petukauskas, Rokas Rasimavičius, Laurynas Glinskis, Gvidas Petraitis,Lukas Legeckas, Gvidas Šulskus, Matas Marcinkevičius, Nojus Keliuotis, Matas Marcinkevičius, Nerijus Stanikūnas, Matas Lesnikauskas, Denas Gudaitis, Klaidas Tamašauskas, Deividas Puzelis, Tomas Kačerauskas. Komandą treniruoja treneris Darius Žindulis.

Komanda buvo apdovanota gražuole taure, žaidėjai medaliais ir diplomais.

Geriausias finalinio ketverto puolėjas pripažintas Rokas Rasimavičius. Perspektyviausias komandos žaidėjas – Nerijus Stanikūnas.