Artimiausios varžybos

Naujienos

2019 Rugp 14

„Naktinės futbolo varžybos“

Rugpjūčio 1 d. Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stadione vyko LMS Panevėžio MSIC organizuotos „Naktinio futbolo varžybos“, prie kurių organizavimo taip pat prisidėjo Panevėžio apskrities futbolo federacija. Turnyrą vesti padėjo D. Ežerskis, o varžybose teisėjavo ir tvarką aikštelėje palaikė M. Ličkus bei J. Lebedevas. Turnyre dalyvavo 8 komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes. Sužaidus grupės varžybas komandos susikirto pusfinaliuose, o po jų laukė FINALAS. Taigi pirmąją vietą laimėjo komanda „Debesėliai“, antrąją – „Džemalai“, o trečioji atiteko komandai „Naktinis Tbilisis“! Šios trys komandos nugalėtojos gavo įvairių apdovanojimų: kuponų, apsilankymų į sporto salę ir net medalių! Dar kartą sveikiname šias komandas ir linkime sėkmės ateinančiuose turnyruose! Labai malonu matyti jaunus žmones, kurie įsitraukia į tokio pobūdžio renginių organizavimą – jie iš tiesų sulaukia didelio jaunimo susidomėjimo. Tikimės, jog LMS Panevėžio MSIC ir toliau nestabdys bei skatins aktyvų laisvalaikio praleidimą. Dėkojame už suteiktą progą prisidėti prie jų renginio ir taip pat esame dėkingi teisėjams už puikiai atliktą darbą.

Paskutinės sužaistos varžybos

2019 M. PAFF 8x8 čempionatas

Poz.
Komanda
Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Skirtumas Taškai
1 Panevėžio seniūnijos SK "Atomas" 9 8 0 1 57 - 19 24
2 SC "Baltic - Flora Expres" 9 7 0 2 38 - 24 21
3 FK "2000" 8 6 0 2 32 - 14 18
4 FK "Rokiškis" 9 5 0 4 25 - 19 15
5 FK "Fokusas" 9 4 3 2 24 - 20 15
6 FK "Širvena" 9 3 2 4 28 - 27 11
7 FK Ekrano senjorai 8 3 1 4 19 - 21 10
8 SK "Stop" 9 2 1 6 19 - 30 7
9 FK "Uliūnai" 9 1 2 6 15 - 36 5
10 "Autosmilga" 9 0 1 8 14 - 61 1

Lygos

         PFA logo

“FK Ekrano senjorai“ iškovojo taurę Utenoje

Vasario 24d. Utenoje vyko II-asis senjorų salės futbolo turnyras, skirtas ilgamečio Vilniaus „Žalgirio“ žaidėjo Stanislovo Ramelio atminimui. Stasys Ramelis buvo garsus Utenos krašto sporto žmogus, savo gyvenimą paskyręs mėgstamai sporto šakai ir palikęs ryškų pėdsaką šalies futbolo istorijoje. Sportinį kelią pradėjo Utenos „Žalgirio“ komandoje. Reprezentacinės Vilniaus „Žalgirio“ meistrų komandos žaidėjas, kapitonas, sužaidęs 441 rungtynes, įmušęs 33 įvarčius. 

Turnyre dalyvavo 13 komandų .Varžybos vyko dvejose amžiaus grupėse (40+) - penkios komandos ir (50+) aštuonios komandos. Panevėžio FK „Ekrano senjorai“ žaidė vyresniųjų grupėje. A pogrupyje susitiko šeimininkai Utenos veteranai, Vilniaus „Delintra“ bei Visagino ir Kaišiadorių komandos, B pogrupyje kovojo Kauno, Marijampolės, Alytaus ir Panevėžio FK „Ekrano senjorai“. Panevėžiečiai pirmose rungtynėse net 6-0 (V. Kunickas, R.Šteinas 2 įv, S. Pusvaškis, E. Matulevičius, A. Šarkis) sutriuškino marijampoliečius, antrose rungtynėse, po atkaklios kovos 1-0 (R.Ežerskis) nugalėjo alytiškius ir paskutinėse pogrupio rungtynėse sužaidė lygiosiomis 3-3 (V.Kunickas,R.Šteinas,E.Matulevičius) su kauniečiais.

Pogrupyje dėl geresnio įvarčių santykio (16-7) Kauno veteranai užėmė pirmąją vietą, o panevėžiečiai liko antri (10-3). A pogrupyje pirmi buvo vilniečiai, o antri veteranai iš Kaišiadorių. Pusfinalio varžybose panevėžiečiai po atkaklios kovos 1-0 (S. Pusvaškis) palaužė vilniečius, įmušdamas vienintelį rungtynių įvartį,o kitoje poroje tik po baudinių serijos kaišiadoriečiai 3-2 nugalėjo kauniečius. Dėl trečios vietos Kauno veteranai 3-1 įveikė vilniečius. Panevėžiečiai finale gražiu stiliumi 2-1(R.Ežerskis ir V.Gasiūnas) nugalėjo kaišiadoriečius ir antrus metus iš eilės laimėjo gražuolę taurę.

Šiame turnyre Panevėžio“ FK Ekrano senjorai“ garbę gynė S. Pusvaškis, R.Šteinas, A. Šarkis, E. Matulevičius, kėdainiškis R. Činikas, V. Stankūnas, V.Gasiūnas, R.Rutė,R. Ežerskis, V.Kunickas, R.Čižas bei M. Pažemeckas, Komandos treneris V.Janonis, komandos mecenatas A. Michelsonas. Geriausiu panevėžiečių žaidėju buvo pripažintas R. Šteinas,o geriausiu turnyro vartininku tapo R. Rutė.

Prasidėjo Lietuvos senjorų (50m.ir vyresni) čempionatas

Panevėžio FK "Ekrano senjorai"(50m. ir vyresni)  sėkmingai pradėjo Lietuvos futbolo čempionatą.

Sakaityti daugiau

BIRŽELIO 4 DIENOS SENJORŲ FUTBOLO PIRMENYBIŲ RUNGTYNIŲ STATISTIKA

Sakaityti daugiau

Prasidėjo UAFA senjorų salės futbolo pirmenybės "Joma žiema 2015"

Prasidėjo UAFA senjorų salės futbolo pirmenybės "Joma žiema 2015".

Sakaityti daugiau